Balassagyarmati.info - apró - Ingyenes balassagyarmati apróhirdetések hirdetés: feladás törlés

Hirdetés feladás
Ingyenes
apróhirdetés
feladás
két perc alatt!
SZARAZFAL VEGLEGESEN ----FALSZIGETELES UTOLAG 100nm EPULET 150E ft
talajvizes dohos saletromos hazak szuterinek UTOLAGOS---FALSZIGETELESE
Állás
Sürgősen munkát keresek,
Pultosnak, Ruhaipari eladónak, Üzletvezetői végzettséggel rendelkezem.
m
N: Évi
T: 06308336878
C: -
Ár:
Keresek
Jó állapotban lévő használt fa redőnyléceket keresek! Hossz: Kb.158 cm.
N: István
T: 305326948
C: -
Ár:
Keresek
Jó állapotban lévő használt fa redőnyléceket keresek! Hossz: Kb.158 cm.
N: István
T: 305326948
C: -
Ár:
Győzd le Te is a depressziót...
szerkeszd velem a könyvem és találj itt sorstársakra!
gyozdleadepressziot.blogspot.com
N: email
T: -
C: -
Ár:
Lakás olcsón reklám áron !

Eladó Balassagyarmat Móricz Zsigmond lakótelepen egy 54m2 felújításra szoruló 4. emeleti másfél szobás erkélyes
komfortos lakás !!!
N: Kné
T: 06203658262
C: -
Ár:
Családi ház üzletté alakítva áron alul eladó, vagy kiadó.
Gödöllő vonzáskörzetében, Kartalon a fő úton családi ház teljes egészében üzletté alakítva eladó.Többfajta ipari tevékenységre alkalmas, jelenleg mint bérlemény vendéglátó egységként üzemel.
N: email
T: 06 20 9313-790
C: -
Ár: 15000000
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *B* 0630 688 2770 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS, Géppel, Bontás nélkül ! ***** NonStop *****
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés. ** Bizalmát, előre is köszönöm ! **
N: Elmented a FOTÓT ?
T: -
C: -
Ár:
Ingatlan
Áron alul, sürgősen eladó Balassagyarmat Jókai utcában, csendes lépcsőház, 4. emeleti, 53 m2-es, redőnyös, parkra, Börzsönyre néző lakás
N: Péter
T: 20/411-0305
C: -
Ár:
szervezési kisegítés
szervezési feladatokat vállalok, kisegítésképpen szabadidőmben.
N: L. Tamás
T: 06306512358
C: -
Ár:
Régiség
Régi varrógépek varrógéplábak eladók .
N: gabes
T: 06 30 385 9818
C: Balassagyarmat
Ár:
Ingatlan
Balassagyarmaton 100m2-es családi ház sürgösen eladó!!ár:megegyezés szerint.garázs, mellékép., kovácsoltvas kerítés, fúrt kút, stb...
N: email
T: 06204272413-
C: -
Ár: megegyezés szerint
eladó
Eladó egy régi fajta videólejátszó régiséggyűjtőknek.
nem felvevős!
távirányító, kábelek járnak hozzá.
N: Landesz Tamás
T: 06306512358
C: -
Ár: 1500
sürgősen eladó
újszerű állapotban lévő gyermekheverő eladó!
citromsárga színű.
adatok 90x190 cm
megnézhető és elvihető
irányár 5-6ezer forint.
N: Landesz Tamás
T: 06306512358
C: -
Ár: 5000
Lakás kiadó
Madách ligetben 2 szobás lakás kiadó. 25000 Ft/hó+rezsi
N: Bálint Zoltán
T: 06207779657
C: -
Ár:
Sürgősen eladó lakás!
Balassagyarmaton 1+2 félszobás + hálófülkés átalakított járólapos, laminált padlós, redőnyös 4. emeleti észak-déli fekvésű panorámás lakás SÜRGŐSEN ELADÓ! KISEBB CSERE IS ÉRDEKEL!
N: G.E.
T: 06-30-376-4256
C: Rákóczi út
Ár: 7,3 mill.
álláslehetőség
20 éves férfi sürgősen munkát keres Balassagyarmaton belül. bármi szóba jöhet. lehet szó irodai munkárol szervezési feladatokról is.
N: L.Tamás
T: 06306512358
C: -
Ár:
sony ericsson xperia x10mini pro
eladnam sony ericsson xperia x10mini pro fuggetlen keszulekem.hibatlan mikodessel elso noi tulajtol
N: b.mariann
T: 06703297081
C: balassagyarmat
Ár: 20000
Területi képviselőt keresünk
CaliVita /volt California-fitness/ független munkatársakat keres.
N: J.Zsuzsi
T: -
C: -
Ár:
Mezőgazdaság területén munkalehetőségek Dániában!
Mezőgazdaság területére keresünk munkavállalókat Dániába. Kommunikációs szintű angol nyelvtudás és mezőgazdaság terén szerzett tapasztalat szükséges.
kapcsolatfelvétel: cv@andreasagro.dk
N: Andreasagro Kft.
T: -
C: -
Ár:
Surgos
38 eves, pedagógiai tapasztalattal állást keres. Irodai munka is erdekel.
N: -
T: 30/722-92-11
C: -
Ár:
SZARAZFAL VEGLEGESEN ----FALSZIGETELES UTOLAG 100nm EPULET 150E ft
TALAJVIZES DOHOS SALETROMOS HAZAK SZUTERINEK PINCEK UTOLAGOS----falszigetelese
N: -
T: 202926636
C: -
Ár:
Bernáthegyi kiskutyák
Mohoráról fajtatiszta Bernáthegyi kan kiskutyák eladóak. A kutyusok 6 hetesek, már elvihetőek oltva, és féregtelenítve. Színűk tricolor.
N: Ó.András
T: 06709449842
C: -
Ár: 35.000
Munkát keres
Aszód és Balassagyarmat környékén érettségivel, kereskedő-boltvezető, élelmiszer- vegyiáru eladói végzettséggel.Vendéglátói, adminisztrátori, operátori gyakorlattal.Start extra kártyával.
N: Anita
T: 06 30 943 43 10
C: -
Ár:
FORNETTI KIADÓ!
B.gyarmaton a vasútállomásnál a Fornetti látványpékség KIADÓ!
N: K.P.
T: 06-20-379-2951
C: -
Ár:
DUGULÁSELHÁRITÁS-AZONNAL ....06 70 457 25 96....
DUGULÁSELHÁRITÁS 1 ÓRÁN BELÜL.
N: Tóth László
T: 06 70 457 2596
C: B GYarmat és környéke
Ár:
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *M* 0630-311-6080 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS, Géppel, Bontás nélkül ! ***** NonStop *****
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés.
* Munkatársunk várja HÍVÁSÁT ! *
N: Munkatársunk
T: -
C: -
Ár:
Masszázs tanfolyam
Oklevelet adó intenzív frissítő masszázs tanfolyam indul június 10.-én Balassagyarmaton.A tanfolyam díja:40000 Ft.Talpmasszázs:10000 Ft.Relaxáló masszázs:10000 Ft.Érdeklődés:06309087093
N: Czibolya Péter
T: 06309087093
C: -
Ár: 40000
Hegyvidéki panoráma
Bgyarmattól 16 km-re Cserhátsurányban 120 m2 családi ház eladó 3 szoba+nappali közp.gáz fűtés
N: Morgenroth Éva
T: 0036309154345
C: Cserhátsurány, Ady u.10.
Ár: 7900000
Albérlet kiadó!
Balassagyarmaton az Arany J. utcában 1+1/2 szobás lakás kiadó.
N: -
T: +36 20/333-6631
C: -
Ár:
DUGULÁSELHÁRITÁS-AZONNAL ....06 70 457 25 96....
DUGULÁSELHÁRITÁS 1 ÓRÁN BELÜL, GARANCIÁVAL.
N: Tóth László
T: 06 70 457 2596
C: B GYarmat és környéke
Ár:
ASZFALTOZÁS
Aszfaltozás
. Aszfaltozást vállalunk kézi és gépi bedolgozással 20m2-től több ezer m2-ig!! Azonnali kiszállással! Precíz és gyors munkával! A lehető legkedvezőbb árral …
N: Lőrik Sándor
T: 20-466-4654
C: Szécsény és Környéke
Ár:
ASZFALTOZÁS
Aszfaltozás
. Aszfaltozást vállalunk kézi és gépi bedolgozással 20m2-től több ezer m2-ig!! Azonnali kiszállással! Precíz és gyors munkával! A lehető legkedvezőbb árral …
N: Lőrik Sándor
T: 20-466-4654
C: Szécsény és Környéke
Ár:
DUGULÁSELHÁRITÁS-AZONNAL ....06 70 457 25 96....
DUGULÁSELHÁRITÁS 1 ÓRÁN BELÜL, GARANCIÁVAL.
N: Tóth László
T: 06 70 457 2596
C: B GYarmat és környéke
Ár:
Albérletet keresek!
Az Ipolyjáró úton albérletet keresek.
N: Éva
T: +36-20-44-14-814
C: Balassagyarmat
Ár:
Munkát keresek
Idős emberek gondozását vállalom, bevásárlás, ellátás, stb. Hívjanak bizalommal, segítségükre leszek.
N: Hajnalka
T: 06205211441
C: -
Ár: -
ELADÓ vagy KIADÓ LAKÁS
Balassagyarmaton a Rákóczi uton egy 36 m2-es , 3. emeleti, erkélyes, kis rezsijű lakás .
Érd. 0630/247-5837
15 óra után
N: email
T: 06-30/503-1612
C: Balassagyarmat
Ár:
ELADÓ LAKÁS
Balassagyarmat központjában egy 4. emeleti 61 m2-s, és 3. emeleti 36 m2-es felújított lakás kisebb családira cserélendő.
Érd: 06-30/503-1612 vagy 06-30/247-5837
N: -
T: 06-30/503-1612
C: Balassagyarmat
Ár:
Zéró angoltudással ment ki külföldre?
Kint szembesült azzal, hogy mindez kevés? Ne essen kétségbe! Korrepetálás baráti áron, Skype-on Magyarországról.
http://angolbekescsaban.5mp.eu
N: -
T: 06-70-210-4834
C: -
Ár:
Állami támogatás!!!!
Árfolyam rögzítés lakásra autóra hívjon bizalommal segítek!
+36308253126
N: Moczó Melinda
T: +36308253126
C: -
Ár:
Eladó vagy kiadó
Balassagyarmaton, Jókai utcában 54m2-es, 2szobás, erkélyes, bútorozott, légkondis, reluxás, 4emeleti lakás eladó vagy kiadó.Ár megegyezés szerint.
N: Karkusz István
T: 0630-4751305
C: Balassagyarmat, Jókai út 6.
Ár:
Fuvarozás-Szállítás
Munkát vállalok 3, 5t ponyvás kisteherautómmal belföldi vagy külföldi utakra egyaránt.Hívjon bizalommal, megegyezünk.
N: Valovics Mihály
T: 06 20 94 94 652
C: Szécsénke Kossuth u.
Ár: 110Ft/Km
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *D* 0630 279 5220 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS, Géppel, Bontás nélkül ! ***** NonStop *****
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés. **Diszpécserünk várja Hívását !**
N: Diszpécserünk
T: -
C: -
Ár:
Munkát keres
Aszód és Balassagyarmat környékén.Érettségizett, kereskedő- boltvezető, élelmiszer- vegyiárú eladói végzettséggel. Vendéglátói, adminisztrativ munkaköri tapasztalattal.Start extra kártya!
N: Anita
T: 06 30 943 43 10
C: -
Ár:
DUGULÁSELHÁRITÁS-AZONNAL ....06 70 457 25 96....
DUGULÁSELHÁRITÁS KÚTTISZTITÁS.
N: Tóth László
T: 06 70 457 2596
C: B GYarmat és környéke
Ár:
Hugyagon Családi Ház
Eladó két éve felújított téglaépítésű három szobás családi ház.Új vegyes tűzelésű központi fűtés rendszer, új fürdőszoba, folyosó és a konyha járólapozva, laminált parketázva,..stb
N: Kovács József
T: 0630/6365505
C: 2672 hugyag
Ár: 4000000
Lakás olcsón eladó !

Eladó Balassagyarmat Móricz Zsigmond lakótelepen egy 54m2 felújításra szoruló 4. emeleti másfél szobás erkélyes
komfortos lakás !!!
N: Kné
T: 06203658262
C: -
Ár: 3.8millió
munkavállalás
bármilyen munkát elvállalok sürgősen.
N: Landesz tomi
T: 06306512358
C: -
Ár: 5000
Eladó Bútor
Eladó nappali szekrénysor kb 5m széles variálható megbontható Az ár irányár!
N: gabes
T: 06 30 385 9818
C: Balassagyarmat
Ár: 49990
Eladó ülőgarnitura
3+2+1-es kitünő állapotban lévő ülőgarnitura eladó.Ágynemütartós, franciaággyá alakitható. Az ár irányár!
N: gabes
T: 06 30 385 9818
C: Balassagyarmat
Ár: 49990
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *R* 0630 966 0842 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS, Géppel, Bontás nélkül ! ***** NonStop *****
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés. *Lados Róbert Tel: 0630 966 842*
N: Mentsd el a FOTOT !
T: -
C: -
Ár:
Labrador kiskutyák eladók
Eladó két csodaszép fekete 6 hetes labrador szuka kutyus.Törzskönyv nélkül, féregtelenítve.
N: Pathó Stefi
T: 06204773568
C: -
Ár: 15000
DUGULÁSELHÁRITÁS-AZONNAL 06 70 457 25 96
DUGULÁSELHÁRITÁS, SZENNYVIZBEKÖTÉS, CSAPADÉKVIZ-ELVEZETÉS, KÚTTISZTITÁS.
N: Tóth László
T: 06 70 457 2596
C: B GYarmat és környéke
Ár:
Kis kikapcsolódás
Lájk a facebookon
BESZARSZ
http://www.facebook.com/pages/Beszarsz/211545975629740
N: Beszarsz
T: -
C: -
Ár: 0
Kis kikapcsolódás
Lájk a facebookon
BESZARSZ
http://www.facebook.com/pages/Beszarsz/211545975629740
N: Beszarsz
T: -
C: -
Ár: 0
Kis kikapcsolódás
Lájk a facebookon
BESZARSZ
http://www.facebook.com/pages/Beszarsz/211545975629740
N: Beszarsz
T: -
C: -
Ár: 0
Kis kikapcsolódás
Lájk a facebookon
BESZARSZ
http://www.facebook.com/pages/Beszarsz/211545975629740
N: Beszarsz
T: -
C: -
Ár: 0
Kis kikapcsolódás
Lájk a facebookon
BESZARSZ
http://www.facebook.com/pages/Beszarsz/211545975629740
N: Beszarsz
T: -
C: -
Ár: 0
Kis kikapcsolódás
Lájk a facebookon
BESZARSZ
http://www.facebook.com/pages/Beszarsz/211545975629740
N: Beszarsz
T: -
C: -
Ár: 0
Kis kikapcsolódás
Lájk a facebookon
BESZARSZ
http://www.facebook.com/pages/Beszarsz/211545975629740
N: Beszarsz
T: -
C: -
Ár: 0
ALBÉRLET
Balassagyarmaton, a Rákóczi úton 54 m2-es, 2 szobás, redönyös, csendes, nem utcára nézö ablakokkal kiadó bútorozott, gépesített albérlet!!40 ezer ft+rezsi!Kaució megbeszélés szerint.
N: Apple
T: 06302294091
C: -
Ár: 40000
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *D* 0630 279 5220 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS, Géppel, Bontás nélkül ! ***** NonStop *****
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés. **Diszpécserünk várja Hívását !**
N: Diszpécserünk
T: -
C: -
Ár:
Viccoldal
Lájk a facebookon
BESZARSZ
http://www.facebook.com/pages/Beszarsz/211545975629740
N: beszarsz
T: -
C: -
Ár: 0
Viccoldal
Lájk a facebookon
BESZARSZ
http://www.facebook.com/pages/Beszarsz/211545975629740
N: beszarsz
T: -
C: -
Ár: 0
CSERE VAGY ELADÓ SZÜGYBEN cs.HÁZ
Szépen átalakitva! 2+1 félszobás. radiátoros /kazán/fa, szén fütésü + szép kandallo.Garázs.kicsi konyhakert! Csere:SORHÁZ, ház jó állapotu!érd.
N: -
T: +36 702378234
C: -
Ár:
Családi ház Dejtáron!
140 m2. Nagy udvar, nagy telek (1556 m2)3 szoba, 380 V. Konyha alatt pince, ház mögött garázs.
N: Kollár Józsefné
T: 06 30 713 1448
C: -
Ár: 6.500.000
DUGULÁSELHÁRITÁS-AZONNAL ....06 70 457 25 96....
DUGULÁSELHÁRITÁS, SZENNYIZBEKÖTÉS, CSAPADÉKVIZ-ELVEZETÉS, KÚTTISZTITÁS.
N: Tóth László
T: 06 70 457 2596
C: B GYarmat és környéke
Ár:
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *K* 0630-310-3070 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS, Géppel, Bontás nélkül ! ***** NonStop *****
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés. **** Kollégánk várja HÍVÁSÁT ! ****
N: Kollégánk
T: -
C: -
Ár:
eladó
Eladó xbox360 slim 250gb hdd, kb 20 db játékkal pl: assasin., need for speed, call of duty, lord of the ring! LT+2.0!
ár:65000ft Csak játékokkal eladó, és csak ennyiért
Tel.:+36703605657
N: Huszárik Renáta
T: 70/3660818
C: -
Ár: 65000
Erdőt, szántót vennék
Erdőt, szántót vennék Balassagyarmaton és környékén. Patak vagy forrás melletti terület előnyben.
N: email
T: 06209676140
C: -
Ár:
Eladó/kiadó lakás Balassagyarmaton
A Rákóczi úton 3. emeleti, 2 szobás, 54m2-es bútorozatlan lakás eladó/ kiadó!
Eladási ár: 6 millió
Kiadási ár: 35 ezer/hó+1 havi kaució
N: -
T: 06 30 48 44 667
C: -
Ár:
Eladó
jó állapotban /mogyorószinü/3+2+1 részes ülőgarnitúra eladó. A 2-es elem alatt ágyneműtartó, a 3-as elem franciaággyá nyitható!fotot küldök!
N: -
T: 06 702378234
C: -
Ár: 33.ooo
PS2 Game
7db PS2 játék 8000FT
Külön 1200/db
N: Kotzen
T: 36306429024
C: Balassagyarmat
Ár: 8000
Kártalanítási ügyintézőt keresek!
Kártalanítással foglalkozó cég külsős munkatársakat keres jutalékos rendszerben. De ellehet érni havi fix bért is!Tájékozódni itt:sokaknak.hupont.hu
N: Siket Andrea
T: 06 20 264 9367
C: -
Ár: -
DUGULÁSELHÁRITÁS-AZONNAL ....06 70 457 25 96....
DUGULÁSELHÁRITÁS 1 ÓRÁN BELÜL.
N: Tóth László
T: 06 70 457 2596
C: B GYarmat és környéke
Ár:
Eladó ház
80m2 családi ház eladóa dó Bakonygyirót Rákóczi u. 24.
N: Tóth Sándorné
T: -
C: -
Ár: 4 millió
Eladó panel lakás Balassagyarmat
Eladó egy 36 m3-es I.emeleti gázfűtéses, alacsony rezsijű lakás a Móricz lakótelepen.
N: Kakas Róbertné
T: 06303836010
C: -
Ár: 4200000
TUZIFA ELADO!Méterben vágva!
Tüzifa akcio! 18000Ft/m3 (erdei1x1x1.7)Balassagyarmatra! Távolabbra is megegyezés szerint. 06203511430
N: Sivo Gabor
T: 06203511430
C: Balassagyarmat
Ár: 18000
TUZIFA ELADO! AKAC. Méterben vágva!
Tüzifa akcio! 18000Ft/m3 (erdei1x1x1.7)Balassagyarmatra! Távolabbra is megegyezés szerint. 06203511430
N: Sivo Gabor
T: 06203511430
C: Balassagyarmat
Ár: 18000
TUZIFA ELADO!Méterben vágva!
Tüzifa akcio! 18000Ft/m3 (erdei1x1x1.7)Balassagyarmatra! Távolabbra is megegyezés szerint. 06203511430
N: Sivo Gabor
T: 06203511430
C: Balassagyarmat
Ár: 18000
TUZIFA ELADO! AKAC. Méterben vágva!
Tüzifa akcio! 18000Ft/m3 (erdei1x1x1.7)Balassagyarmatra! Távolabbra is megegyezés szerint. 06203511430
N: Sivo Gabor
T: 06203511430
C: Balassagyarmat
Ár: 18000
TUZIFA ELADO!Méterben vágva!
Tüzifa akcio! 18000Ft/m3 (erdei1x1x1.7)Balassagyarmatra! Távolabbra is megegyezés szerint. 06203511430
N: Sivo Gabor
T: 06203511430
C: Balassagyarmat
Ár: 18000
TUZIFA ELADO! AKAC. Méterben vágva!
Tüzifa akcio! 18000Ft/m3 (erdei1x1x1.7)Balassagyarmatra! Távolabbra is megegyezés szerint. 06203511430
N: Sivo Gabor
T: 06203511430
C: Balassagyarmat
Ár: 18000
TUZIFA ELADO!Méterben vágva!
Tüzifa akcio! 18000Ft/m3 (erdei1x1x1.7)Balassagyarmatra! Távolabbra is megegyezés szerint. 06203511430
N: Sivo Gabor
T: 06203511430
C: Balassagyarmat
Ár: 18000
TUZIFA ELADO! AKAC. Méterben vágva!
Tüzifa akcio! 18000Ft/m3 (erdei1x1x1.7)Balassagyarmatra! Távolabbra is megegyezés szerint. 06203511430
N: Sivo Gabor
T: 06203511430
C: Balassagyarmat
Ár: 18000
TUZIFA ELADO!Méterben vágva!
Tüzifa akcio! 18000Ft/m3 (erdei1x1x1.7)Balassagyarmatra! Távolabbra is megegyezés szerint. 06203511430
N: Sivo Gabor
T: 06203511430
C: Balassagyarmat
Ár: 18000
TUZIFA ELADO!Méterben vágva!
Tüzifa akcio! 18000Ft/m3 (erdei1x1x1.7)Balassagyarmatra! Távolabbra is megegyezés szerint. 06203511430
N: Sivo Gabor
T: 06203511430
C: Balassagyarmat
Ár: 18000
Virágkötő
Balassagyarmati virágbolt tanfolyamot végzett és/vagy gyakorlott virágkötőt keres. Jelentkezés személyesen az üzletben. Balassagyarmat, Balassagyarmat, Tesco, Domján Virág
N: -
T: -
C: Domján Virág
Ár:
Vidéken, külföldön munkát vállalók figyelmébe!
Ha nincs aki vigyázzon ingatlanjára: Balassagyarmaton, Nyírjesben, vagy környező falvakban tiszta, berendezett ingatlant bérelnénk. Megbízhatóan, pontosan fizetünk, cserébe kedvező árajánlatot várunk.
N: -
T: 06204817164
C: -
Ár:
Lakást, házat bérelnénk!
Balassagyarmaton vagy környékén tiszta, berendezett lakást, házat bérelnénk.
N: -
T: 06204817164
C: Balassagyarmat
Ár:
Nyírjesben kiadó házat keresünk!
Tiszta, berendezett házat bérelnénk a Nyírjesben. Ajánlatokat az alábbi telefonszámon várunk.
N: -
T: 06204817164
C: Balassagyarmat
Ár:
Vagyonőrzési munka
Rendezett papírokkal, feddhetetlen előélettel vagyonőri munkát keresek Balassagyarmaton és közelében.
N: Radnóczi Tamás
T: 06304320390
C: Balassagyarmat, Markusovszky út 36
Ár:
Építőipari alkalmazott
Építőiparban jártas betanított munkást és kőmüvest keresek segédmunkás illetve csiszolói munkára.Tel:19h után:20/9872 818
N: email
T: -
C: -
Ár:
Bedolgozói munka
Otthoni bedolgozást keresek, elsősorban összeszerelői munka érdekelne!
N: Leszenyiczkiné Vera
T: 06303649142
C: Balassagyarmat
Ár:
Albérlet kiadó Bgy-on.
Várhatóan aug. 1-től kiadó egy 54nm-es, kétszobás, nagy erkélyes, egyedi gázfűtéses lakás a Madách Ligetben. A lakás jelenleg felújítás alatt áll, új villanyvezetékek, új burkolat, új konyhabútor.
N: P.né
T: 06-20-44-84-881
C: -
Ár: 35.000Ft+rezsi
Lakás eladó!!
Balassagyarmaton, Arany J u 4emeleti déli fekvésű, középső erkélyes 2szobás teljesen felújított lakás eladó! Iá:6.6mil
N: Gyuri
T: 06-20-624-68-88
C: -
Ár: 6.6m
Családi ház Balassagyarmaton ELADÓ!
Városközponthoz közel, tetötér-beépitéses családi ház, 586 m2-es telken pincével, garázzsal, gáz és vegyestüzelésü fütési megoldással eladó!
N: K.J.
T: 06-30-559-6649
C: Balassagyarmat
Ár:
állás keresek
litke településen szorólapos munkát vállalok vagy újságösszerakás is szóba jöhet
N: L.zoltán
T: -
C: -
Ár: 10
Házat keresek hitelátvállalással
Balassagyarmat környékén családi házat keresek, kp + hitelátvállalással, vagy részletfizetéssel, ügyvédi vagy közjegyzői szerződéssel!
N: Gabriella
T: 06205495164
C: Balassagyarmat
Ár:
Családi ház üzletté alakítva áron alul eladó, vagy kiadó.
Gödöllő vonzáskörzetében Kartalon a fő úton családi ház teljes egészében üzletté alakítva áron alul eladó, vagy kiadó.Többfajta tevékenységre alkalmas.
N: email
T: 06 20 9313-790
C: -
Ár: 15000000
Apróhirdetés: 1. oldal - 2. oldal - 3. oldal - 4. oldal - 5. oldal - 6. oldal - 7. oldal - 8. oldal - 9. oldal - 10. oldal - 11. oldal - 12. oldal - 13. oldal - 14. oldal - 15. oldal - 16. oldal - 17. oldal - Nem találta meg az Önt érdeklő hirdetést? Adjon fel egyet!

Aprók Balassagyarmat és a kistérség települései számára: Becske, Bercel, Cserháthaláp, Cserhátsurány, Csesztve, Csitár, Debercsény, Dejtár, Drégelypalánk, Érsekvadkert, Galgaguta, Herencsény, Hont, Hugyag, Iliny, Ipolyvece, Magyarnándor, Mohora, Nógrádkövesd, Nógrádmarcal, Őrhalom, Patak, Patvarc, Szanda, Szécsénke, Szügy, Terény.